Menu
 
 
Elline Windows
A A A

 

Tę stronę budujemy!!!
Wszelkie treści, które tu zobaczysz - będą jeszcze edytowane! 

 

   

 

"Technologia produkcji okien i drzwi z PCV o zindywidualizowanej okleinie w oparciu o autorskie rozwiązanie techniczne firmy Stoldrew."

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjności technologicznej, a w konsekwencji  wprowadzenie na rynek gamy udoskonalonych produktów, reprezentujących innowację produktową, co pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój wnioskodawcy w tym pozyskanie nowych rynków zbytu.

Czy wiesz, że obecna technologia uniemożliwia stosowanie różnego rodzaju okładzin (oklein) o różnej temperaturze ich topnienia? Standardowa technologia wymaga stosowania okładzin, oklein o podobnej temperaturze topnienia jak rdzeń okna - PVC (ok 2500C). Dzieje się tak dlatego, że podczas prób  utworzenia połączeń różnych materiałów na rdzeniu PCV (2500C), w momencie, kiedy owy rdzeń nie jest jeszcze nagrzany - drewno w tym czasie już się zwęgli. Z drugiej strony, kiedy PCV osiągnie odpowiednią temperaturę niezbędną do zgrzania - aluminium potrzebuje dużo wyższej temperatury aby się stopić. 

  

PROBLEM: TOPLIWOŚĆ

każdy materiał topi się w innej temepraturze, stąd brak możliwości łączenia razem róznych materiałów.

PVC + DREWNO

PVC + ALUMINUM


ROZWIĄZANIE: NASZA INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

    


 

 

 

 

 

Innowacyjność naszej technologii została również potwierdzona przez Stowarzyszenie Inżynierów Techników Mechaników Polskich.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO.

 


                                   
Kontakt z nami
StolDREW Płock - Okna, Drzwi, Bramy garażowe
Telefon: +48 24 261 39 12
E-mail: biuro@stoldrewplock.pl
Copyright 2014 by StolDREW Płock All Right Reserved.